Nejnovější recenze ze sekce Záchranné vesty

Hiko Sport X-treme Pro

Hiko Sport X-treme Pro

Anonym Anonym

Přidáno: 8. července 2011

• vysoká cena za výrobek, který nesplňuje to co od něj spotřebitel očekává

výrobce a tím i dodavatel klamou spotřebitele, protože uvádí, že vesta je určena pro záchranáře a i když je vyrobena v souladu s uvedenou normou, tak tiše zatají, že vesta o úrovni 50 podle uvedené normy by měla být označena textem pouze pro plavce, chráněné vody, pomoc na blízku, omezená ochrana proti utonutí, není to záchranná vesta, dále výrobce uvádí výtlak vesty, což je pro spotřebitele zavádějící, spíše by měl být uveden vztlak, protože vesta je dosti těžká, takže sotva nese sama sebe

Přidáno: 25. května 2011

Zakoupeno v ZebraSport.cz

• Zdá se bytelná, precizně ušitá. V terénu ji vyzkoušíme v červnu...

Dle doporučení zákazníků se mi tento produkt zdál vhodný na yachting s dětmi (2,6,9 let).V praxi zatím nevyzkoušena, vypadá ale stabilně i prodyšně.

Ověřený zákazník Maxsport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. května 2011

Zakoupeno v Maxsport.cz

• Perfektně sedí, stavitelné popruhy, vysoká úroveň bezpečnosti, pohodlné nošení, navíc píšťalka pro přivolání pomoci
  • Prostorově náročnější, ale bezpečnost dítěte to vyváží.

Vynikající vesta pro vodáctví malého dítěte.

Hiko Zippy

Hiko Zippy

Přidáno: 25. března 2011

Zakoupeno v ZebraSport.cz

• slušná cena za danné parametry výrobku

porovnávala jsem užití

Přidáno: 18. ledna 2011

Zakoupeno v ZebraSport.cz

• Perfektní popruhy, aby prcek neměl šanci nikudy vypadnout :-)
  • Barva kterou jen tak nepřehlédnete a praktická píšťalka (děti jsou z ní nadšeny :-)) A hlavně nepostradatelný límec, který krásně drží hlavičku (Pokud mi dcreka usla v lodi na klíně jednoduše jsme ho zvedli a proměnili v polštářek :-)

Tuto značku kupujeme už od nejmenší velikosti pro naše děti a jsme moc spokojeni a určitě zůstaneme věrni i nadále až děti porostou a budou potřebovat větší.

Martin M Martin M

Přidáno: 9. prosince 2010

(naposledy upraveno 9. prosince 2010)

• Dětská vesta HIKO patři dnes asi k nejrozšířenejším na našem trhu, reflexní barvy, dotupná cena, kvalitní provedení to jsou vše přednosti, pro které je tato vesta oblíbená.

Vesty máme již čvrtým rokem v naší půjčovně lodí. V předchozím období jsme si nechávali děské vesty šít podle vlastních střihů. Díky kvalitnímu provedení mají tyto vesty dlohodobou životnost. jejich předností je i nezbytný popruh do rozkroku dítěte, který dokáže zabránit případnému vyklouznutí dítěte z vesty. Toto oceníte zerména v případě, pokud se budete znažit vypadlé děcko vytáhnout zpět do lodě. většinou se vám to podaří za jedno z ramen vesty nebo přímo za límec takové vesty.

Zobrazuji 321 - 326 ze 326 recenzí 1...13 14 15 16 [ 17 ]